Yaşam

Çöp Adam Dizisiyle Ekranlara Dönen Engin Altan Düzyatan’ın Görenleri Şaşkınlığa Uğratan Son Hali

Engin Altan Düzyatan, Çöp Adam dizisiyle ekranlara geri dönüyor! Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından esinlenerek oluşturulan ve başrollerinde Engin Altan’ın yanı sıra Elçin Sangu, Füsun Demirel, Sedef Avcı, Salih Kalyon üzere başarılı oyuncuların yer aldığı diziden bir fragman da yayınlandı.

Ancak bu yayınlanan bu fragmandan sonra Engin Altan Düzyatan’ın değişimi, görenleri resmen şaşırttı. Bazıları Engin Altan’ın yalnızca kilo aldığını söylerken kimileri da yüzünde birtakım ‘yanlış’ estetik müdahaleler olduğunu savundu. Haydi gelin ayrıntılara daima birlikte bakalım…

En son Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde rol alan oyuncu Engin Altan Düzyatan, Çöp Adam dizisiyle ekranlara geri dönüyor biliyorsunuz ki.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından esinlenerek oluşturulan Çöp Adam’ın başrollerinde Engin Altan’ın yanı sıra Elçin Sangu, Füsun Demirel, Sedef Avcı, Salih Kalyon üzere başarılı oyuncular bulunuyor.

Kendilerini sıra dışı bir oyunun içerisinde bulan Peri ve Tamer’in hikayesini konu edinecek.

23 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00’da STAR TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak diziden geçtiğimiz gün bir fragman da yayınlandı.

Bu fragmandan sonra Engin Altan Düzyatan’ın değişimi, görenleri resmen şaşırttı. Bazıları Engin Altan’ın yalnızca kilo aldığını söylerken kimileri da yüzünde birtakım “yanlış” estetik müdahaleler olduğunu savundu.

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu