Haber

inDrive’ın araç çağırma hizmeti artık Ankara’da

Küresel mobilite ve kentsel hizmetler platformu InDrive Ankara’ya geliyor. Hizmet yalnızca kayıtlı kullanıcılar ve resmi taksi şoförleri tarafından kullanılacaktır.

inDrive, geçtiğimiz Kasım ayında İstanbul’da araç teslim alma ve kurye teslimat hizmetlerini başlattı. Sonuçlar, inDrive modelinin Türkiye’de çok popüler olduğunu gösterdi.

InDrive Türkiye İş Geliştirme Müdürü Maksim Osipov, “İstanbul’daki çalışmalarımız iyi gidiyor. İstanbullular hizmetimizi şehrin her bölgesinde kullanabilirler. İstanbul’da görev yapan resmi taksicilerin yaklaşık yarısı ile başarılı bir şekilde işbirliği yapıyoruz. Bire bir yaklaşımı Ankara’da da uygulayacağız” dedi.

inDrive’ın P2P modeli

Yolcunun fiyat belirlemesi: Uygulama seyahatin fiyatını belirlemez. Kullanıcıların teklifleri sonucu belirlenir.

Eşit haklar ve yaklaşım:sürücüde, BEN İnsanlara şeffaf ve karşılıklı olarak adil koşullar sağlamayı amaçlar. Sürücüler, seyahat teklifini kabul etmeden önce yolcunun önerdiği fiyatı ve varış noktasını görür. Herhangi bir fiyat veya ceza olmaksızın rastgele bir teklifi kabul edebilir veya reddedebilirler. Sürücüler, fiyatın haksız olduğunu düşünürlerse karşı teklifte de bulunabilirler.

Seçme özgürlüğü: Hem sürücüler hem de yolcular, derecelendirmelere ve önceki kullanıcıların karşılıklı referanslarına göre birbirlerini seçebilirler. Her yolculuk tamamlandıktan sonra sürücü ve yolcu birbirine değer verebilir.

inDrive, yolcularının güvenliğine büyük önem verir. Uygulama, kişinin seyahatinin canlı ayrıntılarını arkadaşları ve ailesiyle paylaşması ve polisi veya ambulansı aramak için özel bir acil durum düğmesi de dahil olmak üzere dünyanın en kullanışlı güvenlik özelliklerine sahiptir.

Türkiye’de yaşanan trajik depremler nedeniyle inDrive, 2023 yılı sonuna kadar sürücüler için %0 hizmet bedeli belirleme kararı aldı. Şirket, depremin ardından Türk Kızılayı’na bağışta bulundu ve tahsis edilen para gıda, hijyen malzemeleri ve temizlik malzemeleri için harcandı. diğer ihtiyaçlar.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-senkaya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu