Haber

Jandarma Teşkilatı’nın 184. kuruluş yılı Denizli’de kutlandı

Denizli’de Jandarma Teşkilatı’nın 184. kuruluş yıldönümü dolayısıyla jandarma şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi.

11’inci Komando Tugayı ve Garnizon Komutan Yardımcısı Piyade Albay Erkan Dabi, Denizli Büyükşehir Komutan Yardımcısı Ali Değirmenci, Denizli Vali Yardımcısı Hamit Genç, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, il müdürleri, şehit yakınları, gaziler ve jandarma personeli katıldı. .

İl Jandarma Komutanı Albay Veysel Yanık, programda yaptığı konuşmada, kuruluşunun 184. yılını kutlamanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Milletin huzur ve güvenliğini sağlamak için geçmişte olduğu gibi gelecekte de çalışacaklarını belirten Yanık, şunları kaydetti:

“184 yıllık başarılarla dolu bir geçmişe sahip olan jandarma teşkilatımız, aziz milletimizin derin sevgi ve inancıyla beslenmiş, milletimizin ayrılmaz bütünlüğünü korumaya yönelik hizmetleriyle her zaman milletimizin takdirini kazanmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak ve kamu düzenini sağlamak için Genel Komutanlık çalışanları olarak bu bilinçle hareket ederek var olan bu inanç ve sevgi bağını korumaya, pekiştirmeye ve daha da güçlendirmeye kararlıyız. milletimizin bize olan güveni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu